MECZ
07.08.17 | 1. runda | Emily Seibold | Meritxell Perera Ros | 6-4, 6-1 | Las Palmas | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Emily Seibold | Meritxell Perera Ros | |
1. podanie % | 40/58 (69%) | 38/52 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/40 (58%) | 12/38 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 7/14 (50%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/52 (63%) | 28/58 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Seibold vs. Meritxell Perera Ros - Wzajemne mecze
07.08.17 | 1. runda | Emily Seibold | Meritxell Perera Ros | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Las Palmas | ceglana |
Emily Seibold form & Meritxell Perera Ros form
Emily Seibold - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
22.06.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Meritxell Perera Ros - ostatnie mecze
Telde - ceglana | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Carlota Molina Megias | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Getxo - ceglana | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ines Moreno Itza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Itxaso Blanco Fernandez De Leceta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alba Escalona Perny | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tanit Lopez Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Jessica Ho | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Pia Cuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Nora Niedmers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Aina Domingo Bernabeu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Andrea Martinez | 3-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Lou Adler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.03.18 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.18 2. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |