Emily Seibold vs. Elizaveta Koklina 03.03.2020

Emily Seibold vs. Elizaveta Koklina 03.03.2020 - W25 Potchefstroom - porównanie

MECZ

03.03.20Klasyf.Emily Seibold Elizaveta Koklina 6-1, 6-0 JAR W25 Potchefstroom twarda

STATYSTYKA MECZU

Emily SeiboldElizaveta Koklina
1. podanie %24/39 (62%)25/42 (60%)
Punkty zdobyte z 1. podania17/24 (71%)13/25 (52%)
Punkty zdobyte z 2. podania10/15 (67%)1/17 (6%)
Zdobyte break-ball6/8 (75%)0/1 (0%)
Punkty zdobyte przez return28/42 (67%)12/39 (31%)
Zdobyte punkty – razem55/81 (68%)26/81 (32%)
Double foul28
Asy21

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Elizaveta Koklina Elizaveta Koklina serve
Emily Seibold Emily Seibold serve0-1
0-0
1-1Elizaveta Koklina Elizaveta Koklina serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40
Emily Seibold Emily Seibold serve2-1
0-0, 15-0
3-1Elizaveta Koklina Elizaveta Koklina serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Emily Seibold Emily Seibold serve4-1
0-0, 15-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40
5-1Elizaveta Koklina Elizaveta Koklina serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-1
2
Emily Seibold Emily Seibold serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40
1-0Elizaveta Koklina Elizaveta Koklina serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Emily Seibold Emily Seibold serve2-0
0-0
3-0Elizaveta Koklina Elizaveta Koklina serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Emily Seibold Emily Seibold serve4-0
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
5-0Elizaveta Koklina Elizaveta Koklina serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
6-0

Emily Seibold
Niemcy
01.01.00, 20 lat




890
17
11214 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
08.07.01, 18 lat




874
3

Elizaveta Koklina
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Emily Seibold vs. Elizaveta Koklina - Wzajemne mecze

03.03.20Klasyf.Emily SeiboldElizaveta Koklina6-1, 6-0 szczegóły meczuJAR W25 Potchefstroom twarda

Emily Seibold - ostatnie mecze

JAR W25 Potchefstroom - twarda
09.03.20
1. runda klasyf.
vs. Mbali Langa- porażkaszczegóły meczu
JAR W25 Potchefstroom - twarda
04.03.20
1. runda
vs. Samantha Murray3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
03.03.20
Klasyf.
vs. Elizaveta Koklina6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
02.03.20
1. runda klasyf.
vs. Mbali Langa6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
10.02.20
Klasyf.
vs. Alina Michalitsch1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
09.02.20
1. runda klasyf.
vs. Lola Marandel7-60, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany W15 Stuttgart - halowa
21.01.20
1. runda
vs. Nikola Tomanova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic W15 Jablonec - dywanowa
03.12.19
1. runda
vs. Elena Malygina3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
13.11.19
1. runda
vs. Federica Sacco0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
24.10.19
2. runda
vs. Gabriella Taylor3-6, 6-3, 2-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Adrienn Horvath6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
15.10.19
Klasyf.
vs. Viktoriya Petrenko0-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
14.10.19
2. runda klasyf.
vs. Lia Karatancheva6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
27.09.19
Ćwierćfinał
vs. Fanny Ostlund4-6, 6-2, 0-4, - Emily Seibold - kreczporażkaszczegóły meczu
26.09.19
1. runda
vs. Julita Saner6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
26.09.19
2. runda
vs. Jenny Duerst3-6, 6-3, 7-60 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
19.09.19
2. runda
vs. Maria Timofeeva6-74, 2-6 porażkaszczegóły meczu
17.09.19
1. runda
vs. Cemre Anil6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland W15 Haren - ceglana
29.08.19
2. runda
vs. Emily Arbuthnott2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
27.08.19
1. runda
vs. Lisa Ponomar6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany W25+H Leipzig - ceglana
12.08.19
1. runda klasyf.
vs. Jesika Maleckova6-74, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Germany W60 Hechingen - ceglana
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Eleni Kordolaimi6-74, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Germany W25+H Bad - ceglana
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. Melanie Stokke2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Germany W25 Horb - ceglana
24.07.19
1. runda
vs. Laura Schaeder3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Germany W60 Versmold - ceglana
08.07.19
1. runda klasyf.
vs. Teliana Pereira4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Germany W25 Stuttgart - ceglana
04.07.19
2. runda
vs. Natalija Kostic4-6, 7-5, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Anna Gabric6-4, 2-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland W15 Alkmaar - ceglana
25.06.19
Klasyf.
vs. Astrid Wanja Brune Olsen0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
24.06.19
1. runda klasyf.
vs. Katriin Saar3-6, 7-63, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
01.04.19
1. runda klasyf.
vs. Corina Mader0-3, - Emily Seibold - kreczporażkaszczegóły meczu

Elizaveta Koklina - ostatnie mecze

JAR W25 Potchefstroom - twarda
09.03.20
1. runda klasyf.
vs. Shannon Cox6-1, 3-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
JAR W25 Potchefstroom - twarda
03.03.20
Klasyf.
vs. Emily Seibold1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
02.03.20
1. runda klasyf.
vs. Anastasia Pesic6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
23.02.20
1. runda klasyf.
vs. Sophia Biolay0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W25 Kazan - halowa
21.01.20
1. runda
vs. Irina Khromacheva0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
08.12.19
1. runda klasyf.
vs. Nika Novikova6-3, 6-76, 10-12 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
01.12.19
1. runda klasyf.
vs. Zoe Bourbotte0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
18.11.19
2. runda klasyf.
vs. Larisa Bekmetova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
30.10.19
1. runda
vs. Martyna Kubka1-6, 0-1, - Elizaveta Koklina - kreczporażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
21.10.19
Klasyf.
vs. Diletta Cherubini1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
16.10.19
1. runda
vs. Warona Mdlulwa7-63, 1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Paraguay W15 Lambare - ceglana
21.08.19
1. runda
vs. Alexa Pitt6-4, 3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Bolivia W15 La - ceglana
15.08.19
2. runda
vs. Sofia Taborga Rollano2-6, 7-5, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Bolivia W15 Santa - ceglana
07.08.19
1. runda
vs. Fiorella Duran Montano1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
30.07.19
1. runda
vs. Lian Tran1-2, - Elizaveta Koklina - kreczporażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
18.07.19
2. runda
vs. Tiphanie Fiquet0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
16.07.19
1. runda
vs. Katya Ramirez6-3, 3-0, Katya Ramirez - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
10.07.19
1. runda
vs. Angela Kulikov3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
02.07.19
1. runda
vs. Katya Ramirez2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W25 Khimki - halowa
30.04.19
1. runda
vs. Ksenia Laskutova3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W25+H Kazan - halowa
13.03.19
1. runda
vs. Ioana Loredana Rosca1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W25 Kazan - halowa
23.01.19
1. runda
vs. Natalija Kostic0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
12.12.18
1. runda
vs. Mingyang Liu4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
07.12.18
1. runda
vs. Angelina Zhuravleva2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
28.11.18
1. runda
vs. Georgia Andreea Craciun0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
21.11.18
1. runda
vs. Anastasia Pribylova2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
14.11.18
1. runda
vs. Joanna Zawadzka2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
04.11.18
1. runda klasyf.
vs. Agustina Chlpac1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Sharm El - twarda
29.10.18
Klasyf.
vs. Margriet Timmermans4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Kazan - halowa
10.03.18
1. runda klasyf.
vs. Arina Solomatina2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
<