MECZ
03.03.20 | Klasyf. | Emily Seibold | Elizaveta Koklina | 6-1, 6-0 | W25 Potchefstroom | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emily Seibold | Elizaveta Koklina | |
1. podanie % | 24/39 (62%) | 25/42 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 1/17 (6%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/42 (67%) | 12/39 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Elizaveta Koklina | |
Emily Seibold | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Emily Seibold | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Seibold | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Emily Seibold | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Seibold | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Seibold | 4-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Seibold vs. Elizaveta Koklina - Wzajemne mecze
03.03.20 | Klasyf. | Emily Seibold | Elizaveta Koklina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Potchefstroom | twarda |
Emily Seibold form & Elizaveta Koklina form
Emily Seibold - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
22.06.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Elizaveta Koklina - ostatnie mecze
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hadassah Grace Msine | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
10.12.23 Klasyf. | vs. Sophie Luescher | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Van Emst | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Alica Rusova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Mrvic | 1-0, Andrea Mrvic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Simone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | - Elizaveta Koklina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Shelby Prince | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |