MECZ
12.10.20 | 2. runda klasyf. | Emily Arbuthnott | Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Arbuthnott vs. Francesca Curmi - Wzajemne mecze
12.10.20 | 2. runda klasyf. | Emily Arbuthnott | Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Emily Arbuthnott form & Francesca Curmi form
Emily Arbuthnott - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - krecz | szczegóły meczu | |
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Francesca Curmi - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Bervid | - Francesca Curmi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |