MECZ
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Emily Arbuthnott | Alina Michalitsch | 6-1, 6-4 | W15 Haren | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
22.01.00, 24 lat
10425 $
22.01.00, 24 lat
10425 $
Emily Arbuthnott vs. Alina Michalitsch - Wzajemne mecze
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Emily Arbuthnott | Alina Michalitsch | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Haren | ceglana |
Emily Arbuthnott form & Alina Michalitsch form
Emily Arbuthnott - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - krecz | szczegóły meczu | |
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alina Michalitsch - ostatnie mecze
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 2. runda | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu |