MECZ
14.08.18 | 1. runda | Emily Appleton | You-Na Sul | 6-2, 6-2 | Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emily Appleton | You-Na Sul | |
1. podanie % | 26/45 (58%) | 25/44 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/26 (92%) | 14/25 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/44 (48%) | 11/45 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | You-Na Sul | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Appleton | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | You-Na Sul | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Emily Appleton | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | You-Na Sul | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emily Appleton | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | You-Na Sul | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emily Appleton | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | You-Na Sul | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | You-Na Sul | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-1 | You-Na Sul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Emily Appleton | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | You-Na Sul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Appleton | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | You-Na Sul | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Appleton | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
14.03.93, 31 lat
14.03.93, 31 lat
Emily Appleton vs. You-Na Sul - Wzajemne mecze
14.08.18 | 1. runda | Emily Appleton | You-Na Sul | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
Emily Appleton form & You-Na Sul form
Emily Appleton - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 6-4, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ferro | 5-7, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Busaad | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
You-Na Sul - ostatnie mecze
W15 Gimcheon - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Handeul Kim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Reina Takahashi | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Ramya Natarajan | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.18 2. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Emily Appleton | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Seunghyun Lee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
12.06.18 Klasyf. | vs. Fatima Bizhukova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. So-Hee Yoon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Soyeon Park | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Akiko Omae | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 1. runda klasyf. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Dami Lee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Subin Park | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 3-2, Da Hye Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Ching-Wen Hsu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Mizuno Kijima | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Dabin Oh | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Ji Yun Yun | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |