MECZ
11.01.19 | Ćwierćfinał | Emily Appleton | Eleni Kordolaimi | 6-0, 6-4 | W15 Fort | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emily Appleton | Eleni Kordolaimi | |
1. podanie % | 24/44 (55%) | 45/59 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/24 (88%) | 26/45 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/59 (47%) | 11/44 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emily Appleton | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Appleton | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Emily Appleton | 4-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Emily Appleton | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-1 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emily Appleton | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Emily Appleton | 2-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Emily Appleton | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emily Appleton | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emily Appleton | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Appleton vs. Eleni Kordolaimi - Wzajemne mecze
11.01.19 | Ćwierćfinał | Emily Appleton | Eleni Kordolaimi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Fort | twarda |
Emily Appleton form & Eleni Kordolaimi form
Emily Appleton - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 6-4, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ferro | 5-7, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Busaad | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Eleni Kordolaimi - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.22 Półfinał | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.22 Ćwierćfinał | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.22 2. runda | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |