MECZ
28.05.08 | 2. runda | Emilie Loit | Klara Koukalova | 6-4, 6-3 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Emilie Loit | Klara Koukalova | |
1. podanie % | 35/61 (57%) | 42/54 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 23/42 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/26 (46%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/54 (48%) | 24/61 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/115 (55%) | 52/115 (45%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emilie Loit vs. Klara Koukalova - Wzajemne mecze
23.02.09 | 1. runda | Klara Koukalova | Emilie Loit | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Acapulco | ceglana |
28.05.08 | 2. runda | Emilie Loit | Klara Koukalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
25.09.07 | 1. runda | Klara Koukalova | Emilie Loit | 7-5, 3-1, Klara Koukalova - krecz | szczegóły meczu | Luxembourg | halowa |
16.04.04 | Ćwierćfinał | Emilie Loit | Klara Koukalova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Estoril | ceglana |
Emilie Loit form & Klara Koukalova form
Emilie Loit - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
24.05.09 1. runda | vs. Timea Bacsinszky | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
04.05.09 2. runda | vs. Arantxa Parra-Santonja | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.09 1. runda | vs. Alexandra Damaschin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
27.04.09 1. runda | vs. Yaroslava Shvedova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
16.04.09 2. runda | vs. Carla Suarez Navarro | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.09 1. runda | vs. Mervana Jugic-Salkic | 7-63, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.09 Klasyf. | vs. Yevheniia Savranska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.09 2. runda klasyf. | vs. Yuliya Beygelzimer | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.04.09 1. runda klasyf. | vs. Sanda Mamic | 6-1, Sanda Mamic - krecz | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.09 1. runda klasyf. | vs. Camille Pin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - ceglana | ||||
23.02.09 1. runda | vs. Klara Koukalova | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
13.02.09 Ćwierćfinał | vs. Serena Williams | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.09 2. runda | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.09 1. runda | vs. Nicole Vaidisova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.09 Klasyf. | vs. Camille Pin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.09 2. runda klasyf. | vs. Julia Schruff | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.09 1. runda klasyf. | vs. Raluca Olaru | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.09 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Fedak | 3-6, 6-3, 6-8 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
20.10.08 1. runda | vs. Vesna Dolonc | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
06.10.08 Półfinał | vs. Julie Coin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.08 2. runda | vs. Lucie Hradecka | 0-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.10.08 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Cohen-Aloro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.08 1. runda | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
15.09.08 1. runda | vs. Liana Todorova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.08 2. runda | vs. Tsvetana Pironkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.08 1. runda | vs. Maria-Elena Camerin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - twarda | ||||
30.07.08 1. runda | vs. Sania Mirza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
08.07.08 1. runda | vs. Galina Voskoboeva | 6-4, 3-6, 1-0, - Emilie Loit - krecz | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.08 2. runda | vs. Shahar Peer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.08 1. runda | vs. Lucie Safarova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |
Klara Koukalova - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
21.06.16 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Vogt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
12.06.16 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.16 1. runda klasyf. | vs. Yifan Xu | 1-6, 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
20.05.16 Klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.16 2. runda klasyf. | vs. Mandy Minella | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.05.16 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
23.04.16 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-0, 6-73 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
16.04.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Robson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Katowice - halowa | ||||
05.04.16 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Veronica Cepede Royg | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kuala Lumpur - twarda | ||||
01.03.16 1. runda | vs. Naomi Broady | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.16 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.16 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.16 Klasyf. | vs. Patricia Maria Tig | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.16 2. runda klasyf. | vs. Elise Mertens | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.16 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.16 1. runda | vs. Nicole Gibbs | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
08.01.16 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
09.11.15 Ćwierćfinał | vs. Elise Mertens | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Półfinał | vs. Alexandra Panova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.15 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.15 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Finał | vs. Cagla Buyukakcay | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
21.10.15 2. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.15 Klasyf. | vs. Vera Dushevina | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.10.15 2. runda klasyf. | vs. Ipek Soylu | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.15 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
13.10.15 1. runda | vs. Denisa Satralova | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.15 Klasyf. | vs. Johanna Konta | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.15 2. runda klasyf. | vs. Daria Kasatkina | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu |