MECZ
02.10.17 | 1. runda klasyf. | Emilie Lindh Gallagher | Solomiya Rohovets | 6-2, 6-1 | Lisbon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
14.11.00, 23 lat
14.11.00, 23 lat
Emilie Lindh Gallagher vs. Solomiya Rohovets - Wzajemne mecze
02.10.17 | 1. runda klasyf. | Emilie Lindh Gallagher | Solomiya Rohovets | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Lisbon | twarda |
Emilie Lindh Gallagher form & Solomiya Rohovets form
Emilie Lindh Gallagher - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
12.11.23 Finał | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Solomiya Rohovets - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-0, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Madalena Tanqueiro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Mafalda Soares | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Figueira Da - twarda | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Leonor Oliveira | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Sara Neto | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Neri Cohen | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Daniella Silva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Yulia Almiron Solano | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Ema Gil Pires | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Judith Van Kessel | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
27.06.16 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Tenorio | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Patricia Martins | 0-6, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Qian Nan Feng | 6-2, 6-71, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.16 Klasyf. | vs. Sophie Gerits | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
29.06.15 2. runda klasyf. | vs. Filipa Martins | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.06.15 Klasyf. | vs. Erika Vogelsang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Anna Sokiran | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Isel Martinez Marcos | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.15 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 2. runda klasyf. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ponta Delgada - twarda | ||||
20.04.15 Klasyf. | vs. Rita Pedroso | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |