MECZ
27.11.18 | 1. runda | Emilie Lindh Gallagher | Anastasia Reimchen | 2-6, 6-4, 6-3 | Stellenbosch | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emilie Lindh Gallagher | Anastasia Reimchen | |
1. podanie % | 66/94 (70%) | 57/83 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/66 (56%) | 32/57 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/28 (32%) | 8/26 (31%) |
Zdobyte break-ball | 8/15 (53%) | 7/12 (58%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/83 (52%) | 48/94 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/177 (50%) | 88/177 (50%) |
Double foul | 8 | 9 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Emilie Lindh Gallagher | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emilie Lindh Gallagher | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Emilie Lindh Gallagher | 1-2 | |
Emilie Lindh Gallagher | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emilie Lindh Gallagher | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Emilie Lindh Gallagher | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Emilie Lindh Gallagher | 0-1 | |
0-0, 15-40[BP], 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Emilie Lindh Gallagher | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emilie Lindh Gallagher | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Emilie Lindh Gallagher | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emilie Lindh Gallagher | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Emilie Lindh Gallagher | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emilie Lindh Gallagher | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Emilie Lindh Gallagher | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emilie Lindh Gallagher | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anastasia Reimchen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emilie Lindh Gallagher | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
30.08.95, 28 lat
30.08.95, 28 lat
Emilie Lindh Gallagher vs. Anastasia Reimchen - Wzajemne mecze
27.11.18 | 1. runda | Emilie Lindh Gallagher | Anastasia Reimchen | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Emilie Lindh Gallagher form & Anastasia Reimchen form
Emilie Lindh Gallagher - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
12.11.23 Finał | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Reimchen - ostatnie mecze
W25 Evansville - twarda | ||||
13.07.21 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Brooke Killingsworth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-710, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Duva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Elizabeth Scotty | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Melis Yasar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Michiru Furuya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gianna Pielet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Mara Schmidt | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Vanesa Pappa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.19 Klasyf. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.12.18 Klasyf. | vs. Julia Helbet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.12.18 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 7-61, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Neta Tamir | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |