MECZ
25.09.19 | 1. runda | Emiliana Arango | Olga Danilovic | 6-3, 6-3 | W25 Kaposvar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Emiliana Arango | Olga Danilovic | |
1. podanie % | 38/60 (63%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/38 (50%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/22 (68%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/57 (54%) | 26/60 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emiliana Arango | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Olga Danilovic | |
Emiliana Arango | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Olga Danilovic | |
0-0 | ||
Emiliana Arango | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Olga Danilovic | |
0-0 | ||
Emiliana Arango | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Olga Danilovic | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Emiliana Arango | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emiliana Arango | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emiliana Arango | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-3 | Olga Danilovic | |
0-0 | ||
Emiliana Arango | 5-3 | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emiliana Arango vs. Olga Danilovic - Wzajemne mecze
25.09.19 | 1. runda | Emiliana Arango | Olga Danilovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Kaposvar | ceglana |
Emiliana Arango form & Olga Danilovic form
Emiliana Arango - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 3. runda | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |