MECZ
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Emiliana Arango | Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | W25 St. | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
29.03.01, 23 lat
29.03.01, 23 lat
Emiliana Arango vs. Laura Radakovic - Wzajemne mecze
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Emiliana Arango | Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 St. | ceglana |
Emiliana Arango form & Laura Radakovic form
Emiliana Arango - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 3. runda | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Laura Radakovic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - krecz | szczegóły meczu |