MECZ
03.08.17 | 2. runda | Emiliana Arango | Dominique Schaefer | 5-7, 6-1, 6-4 | Fort Worth | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emiliana Arango | Dominique Schaefer | |
1. podanie % | 62/100 (62%) | 58/95 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/62 (66%) | 31/58 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/38 (37%) | 15/37 (41%) |
Zdobyte break-ball | 8/17 (47%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/95 (52%) | 45/100 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/195 (53%) | 91/195 (47%) |
Double foul | 7 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emiliana Arango vs. Dominique Schaefer - Wzajemne mecze
03.08.17 | 2. runda | Emiliana Arango | Dominique Schaefer | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Fort Worth | twarda |
Emiliana Arango form & Dominique Schaefer form
Emiliana Arango - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 3. runda | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Dominique Schaefer - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Paige Cline | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Emma Davis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-5, - Dominique Schaefer - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Dominique Schaefer - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Bianca Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Madison Appel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Catherine Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Angela Kulikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Katie Swan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 2. runda klasyf. | vs. Steffi Carruthers | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Emily Fanning | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
13.07.19 Półfinał | vs. Catalina Pella | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Camila Soares | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Denver - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Sanaz Marand | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Sanaz Marand | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu |