MECZ
06.10.18 | 1. runda klasyf. | Emerald Able | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-3 | Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Emerald Able | Diana Maria Mihail | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/23 (70%) | 12/33 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 7/8 (88%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/53 (62%) | 15/39 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emerald Able | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Diana Maria Mihail | |
6-1 |
2 | ||
Emerald Able | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emerald Able | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Emerald Able | 3-0 | |
Emerald Able | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Emerald Able | 4-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Emerald Able | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
USA
05.09.97, 26 lat
05.09.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.08.00, 23 lat
15.08.00, 23 lat
Emerald Able vs. Diana Maria Mihail - Wzajemne mecze
06.10.18 | 1. runda klasyf. | Emerald Able | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Emerald Able form & Diana Maria Mihail form
Emerald Able - ostatnie mecze
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Jamilah Snells | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Koralie Etienne | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Andrea Renee Villarreal | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shreveport - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Chelsea Kung | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Kailey Evans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Denver - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Williamsburg - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Ashanti Campfield | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Rachel Gailis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Mary Closs | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Brynn Boren | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Amanda Rodgers | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Ho | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Megan Mccray | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 Klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Micheline Aubuchon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
07.10.18 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
30.09.18 Klasyf. | vs. Claudia Coppola | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu |
Diana Maria Mihail - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |