MECZ
18.03.19 | Klasyf. | Emeline Dartron | Ambre Feder | 3-6, 6-3, 10-6 | W15 Le | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Emeline Dartron | Ambre Feder | |
1. podanie % | 50/72 (69%) | 39/75 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/50 (56%) | 23/39 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/22 (36%) | 11/36 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/75 (55%) | 36/72 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/147 (52%) | 70/147 (48%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ambre Feder | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Emeline Dartron | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Ambre Feder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Emeline Dartron | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Ambre Feder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Ambre Feder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Ambre Feder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Emeline Dartron | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ambre Feder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ambre Feder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ambre Feder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emeline Dartron | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Ambre Feder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emeline Dartron | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ambre Feder | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
13.06.00, 23 lat
13.06.00, 23 lat
Emeline Dartron vs. Ambre Feder - Wzajemne mecze
18.03.19 | Klasyf. | Emeline Dartron | Ambre Feder | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | W15 Le | ceglana |
Emeline Dartron form & Ambre Feder form
Emeline Dartron - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu |
Ambre Feder - ostatnie mecze
W25 Glasgow - halowa | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Lucy Webber | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Jana Fett | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.22 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 7-64, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Hannah Smith | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.12.21 1. runda | vs. Akvile Parazinskaite | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.21 Klasyf. | vs. Pia Praefke | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.12.21 2. runda klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.12.21 1. runda | vs. Erika Sema | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.21 Klasyf. | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Patricija Dubinoviciute | 3-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Malannia Vashkevich | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.21 Klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.21 2. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | Feryel Ben Hassen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.09.21 Klasyf. | vs. Marie Villet | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Izabelle Persson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |