Ema Mulalic vs. Anastassia Pantelic 04.08.2018

Ema Mulalic vs. Anastassia Pantelic 04.08.2018 - Arad - porównanie

MECZ

04.08.181. runda klasyf.Ema Mulalic Anastassia Pantelic 6-4, 6-2 Romania Arad ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-2

Ema Mulalic
Bośnia i Hercegowina
01.05.98, 21 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
02.06.98, 20 lat







Anastassia Pantelic
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Ema Mulalic vs. Anastassia Pantelic - Wzajemne mecze

04.08.181. runda klasyf.Ema MulalicAnastassia Pantelic6-4, 6-2 szczegóły meczuRomania Arad ceglana

Ema Mulalic - ostatnie mecze

Serbia Vrnjacka Banja - ceglana
21.08.18
1. runda
vs. Nika Zupancic1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
21.08.18
Klasyf.
vs. Tina Vlajic6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
19.08.18
2. runda klasyf.
vs. Teodora Djokic6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
18.08.18
1. runda klasyf.
vs. Anna Markvartova2-6, 6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania Arad - ceglana
06.08.18
Klasyf.
vs. Martina Husarova1-6, 6-0, 0-6 porażkaszczegóły meczu
05.08.18
2. runda klasyf.
vs. Jovana Gvozdenovic6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.08.18
1. runda klasyf.
vs. Anastassia Pantelic6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Prokuplje - ceglana
08.07.18
1. runda klasyf.
vs. Jovana Kenic3-6, 6-4, 1-0, Jovana Kenic - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
08.07.18
2. runda klasyf.
vs. Aleksandra Stosic4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia Prokuplje - ceglana
01.07.18
1. runda klasyf.
vs. Maria Victoria Negoita7-67, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Slovenia Maribor - ceglana
11.06.18
Klasyf.
vs. Enola Chiesa1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.06.18
2. runda klasyf.
vs. Elena Gemovic6-4, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
09.06.18
1. runda klasyf.
vs. Viktoria Surova Viktoria Surova - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - ceglana
02.06.18
1. runda klasyf.
vs. Katarina Trivic6-76, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia Nis - ceglana
27.05.18
2. runda klasyf.
vs. Noa Krznaric2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
26.05.18
1. runda klasyf.
vs. Natasa Luzajic6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Croatia Tucepi - ceglana
22.04.18
2. runda klasyf.
vs. Nika Radisic1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
21.04.18
1. runda klasyf.
vs. Anamarija Stevanovic6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
11.02.18
1. runda klasyf.
vs. Maria Zotova1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
03.02.18
1. runda klasyf.
vs. Anhelina Kalita1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Montenegro Podgorica - ceglana
18.09.17
Klasyf.
vs. Ani Mijacika0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
18.09.17
1. runda klasyf.
vs. Katarina Dukic7-5, 2-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Istanbul - ceglana
07.08.17
2. runda klasyf.
vs. Prim Siripipat1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Istanbul - ceglana
31.07.17
1. runda klasyf.
vs. Anastasia Kuprina2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Slovenia Maribor - ceglana
12.06.17
1. runda klasyf.
vs. Anastassiya Timofeyeva4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Croatia Bol - ceglana
05.06.17
Klasyf.
vs. Prarthana Thombare0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - ceglana
05.06.17
1. runda klasyf.
vs. Domenika Turkovic2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Croatia Tucepi - ceglana
03.04.17
2. runda klasyf.
vs. Oleksandra Oliynykova6-3, 3-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
03.04.17
1. runda klasyf.
vs. Klara Mrcela1-6, 6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Croatia Bol - ceglana
17.10.16
1. runda klasyf.
vs. Laura Tinello1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu

Anastassia Pantelic - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
13.05.19
1. runda klasyf.
vs. Isabella Harvison2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
08.04.19
1. runda klasyf.
vs. Sofia Nami Samavati0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
01.04.19
1. runda klasyf.
vs. Laura Radakovic6-2, 2-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Romania Arad - ceglana
04.08.18
1. runda klasyf.
vs. Ema Mulalic4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Prerov - ceglana
09.06.18
1. runda klasyf.
vs. Martina Kudelova2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Greece Heraklion - ceglana
03.03.18
1. runda klasyf.
vs. Katerina Antoniou6-76, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
03.02.18
1. runda klasyf.
vs. Saki Nakayama5-7, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
27.01.18
1. runda klasyf.
vs. Sem Wensveen1-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Italy Ortisei - halowa
06.11.17
1. runda klasyf.
vs. Ina Kaufinger2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Hungary Szekesfehervar - ceglana
11.09.17
1. runda klasyf.
vs. Katarina Dukic2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Trieste - ceglana
04.09.17
1. runda klasyf.
vs. Sofia Ragona1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Ricany - ceglana
28.08.17
2. runda klasyf.
vs. Veronika Vlkovska0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia Vrnjacka Banja - ceglana
21.08.17
Klasyf.
vs. Jovana Peric (SRB)2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
21.08.17
2. runda klasyf.
vs. Tamara Milosevic6-3, 0-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia Prokuplje - ceglana
03.07.17
1. runda klasyf.
vs. Aleksandra Kuznetsova0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Tarvisio - ceglana
26.06.17
1. runda klasyf.
vs. Lara Pedranzini6-1, 4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Prerov - ceglana
12.06.17
1. runda klasyf.
vs. Petra Pokorna6-74, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - ceglana
05.06.17
1. runda klasyf.
vs. Veronika Koberlingova3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia Nis - ceglana
29.05.17
1. runda klasyf.
vs. Teodora Mitrovic1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Croatia Tucepi - ceglana
03.04.17
1. runda klasyf.
vs. Oleksandra Oliynykova0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Slovakia Trnava - halowa
06.02.17
1. runda klasyf.
vs. Timea Jaruskova1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Bulgaria Sozopol - twarda
03.10.16
Klasyf.
vs. Mihaela Kaftanova2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Montenegro Podgorica - ceglana
19.09.16
1. runda klasyf.
vs. Paula Ormaechea1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia Vrnjacka Banja - ceglana
29.08.16
1. runda klasyf.
vs. Jovana Jankovic6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
29.08.16
2. runda klasyf.
vs. Anna Khudoley0-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
Austria Poertschach - ceglana
22.08.16
1. runda klasyf.
vs. Sean Lodzki3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Slovakia Slovenska Lupca - ceglana
15.08.16
1. runda klasyf.
vs. Katarina Sopkova2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia Prokuplje - ceglana
12.07.16
1. runda
vs. Gabriela Duca0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia Nis - ceglana
06.07.16
1. runda
vs. Tamara Tomic0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Slovenia Maribor - ceglana
20.06.16
2. runda klasyf.
vs. Hana Uhrova4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<