Serbia
04.08.97, 26 lat
04.08.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
01.05.98, 25 lat
01.05.98, 25 lat
Anamarija Stevanovic vs. Ema Mulalic - Wzajemne mecze
21.04.18 | 1. runda klasyf. | Ema Mulalic | Anamarija Stevanovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Tucepi | ceglana |
07.09.15 | 1. runda klasyf. | Ema Mulalic | Anamarija Stevanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
Anamarija Stevanovic form & Ema Mulalic form
Anamarija Stevanovic - ostatnie mecze
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Marjanovic | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Teodora Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Serena Gugnali | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Greta Arn | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sophia Kovalets | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Shahar Biran | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Savu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Jana Tanevska | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Bojana Markovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lara Prosenjak | 7-68, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Dejana Milenkovic | 0-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
Gyor - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Ema Mulalic - ostatnie mecze
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nika Zupancic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Teodora Djokic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Markvartova | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Martina Husarova | 1-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Kenic | 3-6, 6-4, 1-0, Jovana Kenic - krecz | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 7-67, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | Viktoria Surova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Trivic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Natasa Luzajic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Zotova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalita | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Ani Mijacika | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Prim Siripipat | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kuprina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anastassiya Timofeyeva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Prarthana Thombare | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Domenika Turkovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Klara Mrcela | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Tinello | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |