MECZ
28.06.16 | 1. runda | Elyne Boeykens | Morgane Michiels | 2-1, - krecz | Denain | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elyne Boeykens | Morgane Michiels | |
1. podanie % | 6/8 (75%) | 7/12 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 4/6 (67%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/2 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 6/12 (50%) | 3/8 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 11/20 (55%) | 9/20 (45%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
02.02.97, 27 lat
02.02.97, 27 lat
Elyne Boeykens vs. Morgane Michiels - Wzajemne mecze
28.06.16 | 1. runda | Elyne Boeykens | Morgane Michiels | 2-1, Morgane Michiels - krecz | szczegóły meczu | Denain | ceglana |
Elyne Boeykens form & Morgane Michiels form
Elyne Boeykens - ostatnie mecze
Vinaros - ceglana | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.09.17 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.17 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Melanie Stokke | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda | vs. Helene Scholsen | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
13.07.17 Ćwierćfinał | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.17 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.17 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.17 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Martina Caregaro | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.17 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Morgane Michiels - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
20.10.16 2. runda | vs. Nina Alibalic | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.16 1. runda | vs. Chiara Frapolli | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
14.09.16 2. runda | vs. Klaartje Liebens | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Engis - ceglana | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Kassandra Davesne | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
31.08.16 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Lotte Van Leeuwen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
23.08.16 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Westende - twarda | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rebecq - ceglana | ||||
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Dagmar Zdrubecka | Dagmar Zdrubecka - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Eleonora Molinaro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
26.07.16 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
13.07.16 1. runda | vs. Marie Temin | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
28.06.16 1. runda | vs. Elyne Boeykens | 1-2, - Morgane Michiels - krecz | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Justine Lo Presti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Victoria Larriere | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
25.06.16 Półfinał | vs. Quirine Lemoine | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.16 Ćwierćfinał | vs. Nikki Luttikhuis | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.16 2. runda | vs. Catherine Chantraine | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.16 1. runda | vs. Sophie Gerits | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Dainah Cameron | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Laura Sainsbury | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
11.04.16 Klasyf. | vs. Irys Ekani | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.04.16 1. runda | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.16 Klasyf. | vs. Emma Janssen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |