Włochy
22.01.01, 23 lat
22.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Martina Biagianti vs. Elyne Boeykens - Wzajemne mecze
25.10.16 | 1. runda | Elyne Boeykens | Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Martina Biagianti form & Elyne Boeykens form
Martina Biagianti - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Romy Koelzer | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 Klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Francesca Rumi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Stefania Rubini | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Andreina Pino | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Caserta - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
20.01.19 1. runda | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Elyne Boeykens - ostatnie mecze
Vinaros - ceglana | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.09.17 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.17 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Melanie Stokke | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda | vs. Helene Scholsen | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
13.07.17 Ćwierćfinał | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.17 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.17 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.17 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Martina Caregaro | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.17 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |