MECZ
28.10.19 | 1. runda klasyf. | Ellie Douglas | Elizabeth Mandlik | 6-2, 7-5 | W80 Tyler | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ellie Douglas | Elizabeth Mandlik | |
1. podanie % | 50/72 (69%) | 30/66 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/50 (64%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/22 (36%) | 12/36 (33%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/66 (59%) | 32/72 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/138 (57%) | 59/138 (43%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Ellie Douglas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Elizabeth Mandlik | |
0-0 | ||
Ellie Douglas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ellie Douglas | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Elizabeth Mandlik | |
Ellie Douglas | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ellie Douglas | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Elizabeth Mandlik | |
Ellie Douglas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
2-2 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ellie Douglas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Ellie Douglas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Ellie Douglas | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Elizabeth Mandlik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ellie Douglas | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ellie Douglas vs. Elizabeth Mandlik - Wzajemne mecze
08.11.23 | 1. runda | Elizabeth Mandlik | Ellie Douglas | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | W100 Charleston | ceglana |
28.10.19 | 1. runda klasyf. | Ellie Douglas | Elizabeth Mandlik | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W80 Tyler | twarda |
Ellie Douglas form & Elizabeth Mandlik form
Ellie Douglas - ostatnie mecze
W35 Arcadia - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Hanna Chang | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Megan Mccray | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kolie Allen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Grace Min | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Jiangxue Han | 7-62, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Beck | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Lulu Sun | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Savanna Ly | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Iva Jovic | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Chang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jenna Defalco | 6-76, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Katherine Sebov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lea Ma | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Peyre | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Klasyf. | vs. Sylvie Zund | 6-2, Sylvie Zund - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Abigail Rencheli | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Bueno | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Elizabeth Mandlik - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
14.04.24 Klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Jamie Loeb | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Diane Parry | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Ellie Douglas | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Contreras Gomez | Fernanda Contreras Gomez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ann Li | 5-7, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Rebecca Marino | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |