MECZ
15.01.20 | Klasyf. | Ellie Douglas | Anastasia Iamachkine | 1-6, 6-2, 10-5 | W25 Malibu | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ellie Douglas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Iamachkine | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ellie Douglas | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-2 | Anastasia Iamachkine | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ellie Douglas | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Ellie Douglas | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Iamachkine | |
0-0, 15-0 | ||
Ellie Douglas | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Anastasia Iamachkine | |
0-0 | ||
Ellie Douglas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
Ellie Douglas | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Anastasia Iamachkine | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ellie Douglas | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Anastasia Iamachkine | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 8-5 | ||
10-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ellie Douglas vs. Anastasia Iamachkine - Wzajemne mecze
15.01.20 | Klasyf. | Ellie Douglas | Anastasia Iamachkine | 1-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | W25 Malibu | twarda |
Ellie Douglas form & Anastasia Iamachkine form
Ellie Douglas - ostatnie mecze
W35 Arcadia - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Hanna Chang | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Megan Mccray | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kolie Allen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Grace Min | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Jiangxue Han | 7-62, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Beck | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Lulu Sun | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Savanna Ly | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Iva Jovic | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Chang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jenna Defalco | 6-76, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Katherine Sebov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lea Ma | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Peyre | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Klasyf. | vs. Sylvie Zund | 6-2, Sylvie Zund - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Abigail Rencheli | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Bueno | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Iamachkine - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 1-3, Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Francesca Davis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Amelia Bissett | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 2. runda | vs. Alian Zack | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Veronika Kulhava | 6-1, 4-1, Veronika Kulhava - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
11.06.23 Finał | vs. Anna Zyryanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |