MECZ
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Ellie Douglas | Amy Zhu | 6-0, 6-2 | W60 Templeton | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ellie Douglas | Amy Zhu | |
1. podanie % | 30/44 (68%) | 26/48 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/30 (73%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/48 (58%) | 12/44 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ellie Douglas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Amy Zhu | |
0-0, 15-0 | ||
Ellie Douglas | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Amy Zhu | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ellie Douglas | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Amy Zhu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Ellie Douglas | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Amy Zhu | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Ellie Douglas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Amy Zhu | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ellie Douglas | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Amy Zhu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Ellie Douglas | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ellie Douglas vs. Amy Zhu - Wzajemne mecze
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Ellie Douglas | Amy Zhu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Templeton | twarda |
Ellie Douglas form & Amy Zhu form
Ellie Douglas - ostatnie mecze
W35 Arcadia - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Hanna Chang | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Megan Mccray | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kolie Allen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Grace Min | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Jiangxue Han | 7-62, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Beck | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Lulu Sun | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Savanna Ly | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Iva Jovic | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Chang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jenna Defalco | 6-76, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Katherine Sebov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lea Ma | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Peyre | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Klasyf. | vs. Sylvie Zund | 6-2, Sylvie Zund - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Abigail Rencheli | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Bueno | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Amy Zhu - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu |