MECZ
31.10.17 | 1. runda | Ellen Perez | Asia Muhammad | 6-4, 6-77, 6-1 | Canberra | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ellen Perez | Asia Muhammad | |
1. podanie % | 78/115 (68%) | 57/98 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/78 (63%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/37 (46%) | 17/41 (41%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 4/15 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/98 (48%) | 49/115 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 113/213 (53%) | 100/213 (47%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ellen Perez vs. Asia Muhammad - Wzajemne mecze
24.04.19 | 1. runda | Asia Muhammad | Ellen Perez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W80 Charlottesville | ceglana |
08.02.18 | 2. runda | Asia Muhammad | Ellen Perez | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | Launceston | twarda |
31.10.17 | 1. runda | Ellen Perez | Asia Muhammad | 6-4, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | Canberra | twarda |
Ellen Perez form & Asia Muhammad form
Ellen Perez - ostatnie mecze
Zhengzhou - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Allie Kiick | 1-4, - Ellen Perez - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
19.05.23 Półfinał | vs. Maddison Inglis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.01.23 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 0-0, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Petra Hule | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Sofia Kenin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Gabriela Lee | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mary Lewis | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Madison Keys | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-1, Anna Kalinskaya - krecz | szczegóły meczu |
Asia Muhammad - ostatnie mecze
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.23 Półfinał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.23 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu |