INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ellen Allgurin vs. Michelle Sammons - Wzajemne mecze
06.10.14 | 1. runda | Ellen Allgurin | Michelle Sammons | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Cairns | twarda |
Ellen Allgurin form & Michelle Sammons form
Ellen Allgurin - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 Klasyf. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
12.10.17 2. runda | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Michelle Sammons - ostatnie mecze
Orlando - ceglana | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Kelsey Smith | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.16 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.16 2. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Weston - ceglana | ||||
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.02.16 1. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.02.16 Klasyf. | vs. Brandy Mina | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Wesley Chapel - ceglana | ||||
18.01.16 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.01.16 2. runda klasyf. | vs. Di Zhao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Nicole Coopersmith | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Albuquerque - twarda | ||||
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Redding - twarda | ||||
14.09.15 Klasyf. | vs. Ashley Kratzer | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.09.15 1. runda klasyf. | vs. Seriana Saltzen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Gaia Sanesi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
23.02.15 1. runda | vs. Maria Joao Koehler | 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
16.02.15 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
09.02.15 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.14 2. runda klasyf. | vs. Isabella Holland | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
03.11.14 1. runda klasyf. | vs. Sally Peers | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.14 2. runda klasyf. | vs. Viktorija Rajicic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Margaret River - twarda | ||||
27.10.14 1. runda klasyf. | vs. Imogen Clews | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.14 Klasyf. | vs. Kristina N Smith | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.14 1. runda | vs. Abbie Myers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
20.10.14 Klasyf. | vs. Kristina N Smith | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.14 2. runda klasyf. | vs. Leah Daw | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
13.10.14 1. runda | vs. Katy Dunne | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
06.10.14 1. runda | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.09.14 1. runda | vs. Georgiana Ruhrig | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.14 2. runda | vs. Ina Kaufinger | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.14 Ćwierćfinał | vs. Anna Morgina | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |