MECZ
11.12.17 | 1. runda klasyf. | Ellen Allgurin | Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | Pune | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ellen Allgurin vs. Erin Routliffe - Wzajemne mecze
11.12.17 | 1. runda klasyf. | Ellen Allgurin | Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Pune | twarda |
Ellen Allgurin form & Erin Routliffe form
Ellen Allgurin - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
12.10.17 2. runda | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Erin Routliffe - ostatnie mecze
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Elina Svitolina | - Erin Routliffe - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda | vs. Su-Wei Hsieh | 7-62, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Celine Naef | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
22.12.22 Ćwierćfinał | vs. Katherine Sebov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 2. runda | vs. Monique Barry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
21.08.22 Klasyf. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Newport - twarda | ||||
02.03.21 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
26.01.21 Klasyf. | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Glatch | 7-5, 3-6, 16-14 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
11.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Ivana Popovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Shiho Akita | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Rhea Makesar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lauren Nikoloski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Amber Marshall | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-2, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Irina Ramialison | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 1-4, - Erin Routliffe - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jessica Fowler | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |