MECZ
10.09.19 | Klasyf. | Elizabeth Scotty | Anastasia Reimchen | 6-4, 6-2 | W15 Lawrence | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
12.07.01, 22 lat
14784 $
12.07.01, 22 lat
14784 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
30.08.95, 28 lat
30.08.95, 28 lat
Elizabeth Scotty vs. Anastasia Reimchen - Wzajemne mecze
10.09.19 | Klasyf. | Elizabeth Scotty | Anastasia Reimchen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Lawrence | twarda |
Elizabeth Scotty form & Anastasia Reimchen form
Elizabeth Scotty - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
10.10.21 Półfinał | vs. Raveena Kingsley | - | szczegóły meczu | |
09.10.21 2. runda | vs. Cheri Darley | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.21 Ćwierćfinał | vs. Liga Dekmeijere | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kharitonova | 2-4, - Elizabeth Scotty - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Hilton - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Stevens | 1-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vanessa Ong | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Anna Turati | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Anastasia Reimchen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amber Washington | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Charlottesville - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Ashley | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
19.02.18 1. runda klasyf. | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Surprise - twarda | ||||
12.02.18 2. runda klasyf. | vs. Clothilde De Bernardi | 0-6, 2-1, - Elizabeth Scotty - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.18 1. runda klasyf. | vs. Karly Olson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Alexandra Stevenson | 5-7, 0-2, - Elizabeth Scotty - krecz | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Tatishvili | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Sofia Sewing | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Rink | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Adelaide Lavery | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Landisville - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Salome Devidze | 7-66, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Sanchez | 6-76, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auburn - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Andie K. Daniell | 4-6, - Elizabeth Scotty - krecz | szczegóły meczu |
Anastasia Reimchen - ostatnie mecze
W25 Evansville - twarda | ||||
13.07.21 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Brooke Killingsworth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-710, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Duva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Elizabeth Scotty | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Melis Yasar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Michiru Furuya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gianna Pielet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Mara Schmidt | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Vanesa Pappa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.19 Klasyf. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.12.18 Klasyf. | vs. Julia Helbet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.12.18 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 7-61, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Keren Mor | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |