MECZ
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Elizabeth Jurna | Nahia Berecoechea | 6-2, 7-5 | W25 Marbella | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Estonia
09.12.05, 18 lat
09.12.05, 18 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Elizabeth Jurna vs. Nahia Berecoechea - Wzajemne mecze
01.05.23 | Klasyf. | Nahia Berecoechea | Elizabeth Jurna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W25+H Tossa | dywanowa |
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Elizabeth Jurna | Nahia Berecoechea | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Marbella | ceglana |
Elizabeth Jurna form & Nahia Berecoechea form
Elizabeth Jurna - ostatnie mecze
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Fomenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorena Solar Donoso | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Baylen Brown | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fangran Tian | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nahia Sanchez-Marin Garcia | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Indira Lepage | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karine Marion Job | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Linn Goerdes | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Amalia Suciu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Nahia Berecoechea - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
14.03.24 3. runda | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |