MECZ
28.07.20 | 1. runda | Eliz Maloney | Danielle Daley | 6-1, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Danielle Daley | |
0-0, 15-30, 30-30, 0-0, 30-0 | ||
Eliz Maloney | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 0-0, 15-15, 15-30 | ||
Eliz Maloney | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Eliz Maloney | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 0-0, 15-15, 40-15 | ||
Eliz Maloney | 5-1 | |
0-0, 0-0, 30-0 | ||
5-2 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-40, 0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eliz Maloney | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 0-0, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Eliz Maloney | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 0-0, 30-0, 30-30 | ||
3-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eliz Maloney | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40, 0-0 | ||
5-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eliz Maloney | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Danielle Daley | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eliz Maloney | 6-3 | |
6-1 |
1 | ||
Eliz Maloney | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 0-0, 30-0 | ||
1-0 | Danielle Daley | |
0-0, 0-30, 0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Eliz Maloney | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15, 30-15, 0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Eliz Maloney | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-1 | Danielle Daley | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-40, 0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eliz Maloney | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 0-0, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-0 | Danielle Daley | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Eliz Maloney | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 0-0, 30-0, 30-30 | ||
4-0 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eliz Maloney | 6-1 | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eliz Maloney vs. Danielle Daley - Wzajemne mecze
04.06.23 | 1. runda klasyf. | Danielle Daley | Eliz Maloney | 2-1, Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | W100 Surbiton | trawiasta |
02.05.23 | 1. runda | Eliz Maloney | Danielle Daley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Nottingham | twarda |
01.08.22 | Klasyf. | Eliz Maloney | Danielle Daley | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Foxhills | twarda |
29.11.21 | 2. runda klasyf. | Eliz Maloney | Danielle Daley | 6-1, 4-0, Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
28.07.20 | 1. runda | Eliz Maloney | Danielle Daley | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Eliz Maloney form & Danielle Daley form
Eliz Maloney - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Danielle Daley - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Paula Cembranos | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Alina Khvatova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Newberry | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-3, - Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Maia Lumsden | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 2-1, Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 2-1, Holly Hutchinson - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |