MECZ
28.05.19 | Klasyf. | Eliz Maloney | Celestine Avomo Ella | 6-2, 7-68 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gabon
26.07.00, 23 lat
26.07.00, 23 lat
Eliz Maloney vs. Celestine Avomo Ella - Wzajemne mecze
28.05.19 | Klasyf. | Eliz Maloney | Celestine Avomo Ella | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Eliz Maloney form & Celestine Avomo Ella form
Eliz Maloney - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Celestine Avomo Ella - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.12.21 2. runda klasyf. | vs. Marta Soriano Santiago | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.12.21 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Rita Atik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Mahak Jain | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Alija Merdeeva | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-4, 3-0, Fiona Codino - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ema Vasic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 Klasyf. | vs. Andjela Skrobonja | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mia Vukica Milojevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jonna Schroeder | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Maya Tahan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
12.12.18 2. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.12.18 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |