MECZ
04.02.18 | 2. runda klasyf. | Elixane Lechemia | Marketa Panackova | 6-1, 6-2 | Grenoble | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
28.07.02, 21 lat
28.07.02, 21 lat
Elixane Lechemia vs. Marketa Panackova - Wzajemne mecze
04.02.18 | 2. runda klasyf. | Elixane Lechemia | Marketa Panackova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Grenoble | halowa |
Elixane Lechemia form & Marketa Panackova form
Elixane Lechemia - ostatnie mecze
W60 Vero - ceglana | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
14.06.20 1. runda | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Les - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Alize Lim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Figueira Da - twarda | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 7-63, 6-70 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Sofia Luini | 7-5, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 2. runda | vs. Olga Doroshina | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.18 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |
Marketa Panackova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Khaydarshina | Diana Khaydarshina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 Klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
09.12.21 2. runda klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.11.21 2. runda klasyf. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 1-2, - Marketa Panackova - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Anja Gal | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Elixane Lechemia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Liv Drolshammer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.01.18 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.18 Klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.18 1. runda klasyf. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Rishika Sunkara | 2-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Giulia Cerutti | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |