INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elise Tamaela vs. Laura Thorpe - Wzajemne mecze
04.10.10 | 1. runda | Elise Tamaela | Laura Thorpe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Jounieh | ceglana |
Elise Tamaela form & Laura Thorpe form
Elise Tamaela - ostatnie mecze
Rotterdam - ceglana | ||||
12.09.11 1. runda | vs. Demi Schuurs | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.11 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
01.08.11 1. runda | vs. Justyna Jegiolka | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.11 2. runda | vs. Sarah Gronert | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zwevegem - ceglana | ||||
11.07.11 1. runda | vs. Daniela Seguel | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
27.06.11 1. runda | vs. Nicola Geuer | 3-6, 1-2, - Elise Tamaela - krecz | szczegóły meczu | |
Tessenderlo - ceglana | ||||
18.04.11 2. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 0-1, - Elise Tamaela - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.11 1. runda | vs. Kim-Alice Grajdek | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mallorca - ceglana | ||||
14.02.11 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sutton - halowa | ||||
31.01.11 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.11 1. runda | vs. Emma Laine | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.11 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
24.01.11 1. runda klasyf. | vs. Marta Domachowska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
17.01.11 1. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Glasgow - halowa | ||||
18.10.10 2. runda | vs. Tara Moore | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.10 1. runda | vs. Julia Mayr | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
04.10.10 Ćwierćfinał | vs. Petra Cetkovska | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.10 1. runda | vs. Laura Thorpe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.10 2. runda | vs. Olivia Sanchez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mestre - ceglana | ||||
13.09.10 2. runda | vs. Marta Domachowska | 7-611, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.10 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.10 Ćwierćfinał | vs. Julia Schruff | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
16.08.10 1. runda | vs. Anna Korzeniak | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.10 2. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
09.08.10 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.08.10 2. runda | vs. Romina Oprandi | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
02.08.10 1. runda | vs. Magda Linette | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
26.07.10 2. runda | vs. Jessica Moore | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.10 Ćwierćfinał | vs. Tanja Ostertag | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.10 Finał | vs. Lenka Jurikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Laura Thorpe - ostatnie mecze
Biarritz - ceglana | ||||
07.09.15 Klasyf. | vs. Tatiana Bua | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Jelena Simic | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
04.05.15 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.04.15 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.15 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
22.02.15 1. runda klasyf. | vs. Maria Irigoyen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.10.14 1. runda klasyf. | vs. Katerina Vankova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
14.09.14 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Laura Schaeder | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
07.07.14 2. runda | vs. Ines Ferrer-Suarez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.14 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.14 1. runda | vs. Ankita Raina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Lara Michel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Eva Birnerova | 6-76, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
10.03.14 Klasyf. | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Suellen Abel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
03.03.14 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.14 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Leticia Giudici | 6-1, 3-0, Leticia Giudici - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.14 2. runda klasyf. | vs. Juliana Silva De Carvalho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
20.01.14 1. runda | vs. Allie Will | 7-5, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Port St. - ceglana | ||||
13.01.14 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vero Beach - ceglana | ||||
06.01.14 1. runda | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
07.10.13 1. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vallduxo - ceglana | ||||
30.09.13 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.13 1. runda | vs. Florencia Molinero | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |