MECZ
12.09.11 | 1. runda | Elise Tamaela | Demi Schuurs | 6-4, 5-7, 6-4 | Rotterdam | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elise Tamaela vs. Demi Schuurs - Wzajemne mecze
12.09.11 | 1. runda | Elise Tamaela | Demi Schuurs | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Rotterdam | ceglana |
Elise Tamaela form & Demi Schuurs form
Elise Tamaela - ostatnie mecze
Rotterdam - ceglana | ||||
12.09.11 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.11 1. runda | vs. Demi Schuurs | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
01.08.11 2. runda | vs. Sarah Gronert | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.11 1. runda | vs. Justyna Jegiolka | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zwevegem - ceglana | ||||
11.07.11 1. runda | vs. Daniela Seguel | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
27.06.11 1. runda | vs. Nicola Geuer | 3-6, 1-2, - Elise Tamaela - krecz | szczegóły meczu | |
Tessenderlo - ceglana | ||||
18.04.11 2. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 0-1, - Elise Tamaela - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.11 1. runda | vs. Kim-Alice Grajdek | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mallorca - ceglana | ||||
14.02.11 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sutton - halowa | ||||
31.01.11 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.11 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.11 1. runda | vs. Emma Laine | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
24.01.11 1. runda klasyf. | vs. Marta Domachowska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
17.01.11 1. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Glasgow - halowa | ||||
18.10.10 1. runda | vs. Julia Mayr | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.10 2. runda | vs. Tara Moore | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
04.10.10 2. runda | vs. Olivia Sanchez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.10 Ćwierćfinał | vs. Petra Cetkovska | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.10 1. runda | vs. Laura Thorpe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mestre - ceglana | ||||
13.09.10 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.10 Ćwierćfinał | vs. Julia Schruff | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.10 2. runda | vs. Marta Domachowska | 7-611, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
16.08.10 1. runda | vs. Anna Korzeniak | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.10 2. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
09.08.10 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.08.10 2. runda | vs. Romina Oprandi | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
02.08.10 1. runda | vs. Magda Linette | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
26.07.10 Półfinał | vs. Julia Mayr | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.10 1. runda | vs. Anastasia Wagner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.10 2. runda | vs. Jessica Moore | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Demi Schuurs - ostatnie mecze
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Martina Trevisan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
07.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sesil Karatantcheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
06.06.15 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.15 1. runda klasyf. | vs. Elitsa Kostova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kreuzlingen - dywanowa | ||||
16.02.15 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.15 1. runda klasyf. | vs. Veronika Kolarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.15 2. runda klasyf. | vs. Petra Krejsova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
02.02.15 1. runda klasyf. | vs. Jenny Jullien | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.15 Klasyf. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.15 2. runda klasyf. | vs. Natalie Proese | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sousse - twarda | ||||
08.12.14 1. runda | vs. Nelise Verster | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.14 2. runda | vs. Katerina Kaminkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.14 Ćwierćfinał | vs. Teresa Malikova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sousse - twarda | ||||
01.12.14 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.14 1. runda | vs. Mia Eklund | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.11.14 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.14 2. runda | vs. Roos Van Der Zwaan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.14 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 7-62, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.11.14 Klasyf. | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.14 2. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
01.09.14 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
18.08.14 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.14 Klasyf. | vs. Emma Janssen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.14 1. runda | vs. Tatiana Bua | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |