Elise Mertens/Aryna Sabalenka vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 27.03.2019

Elise Mertens/Aryna Sabalenka vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 27.03.2019 - Miami Open - Miami - porównanie

MECZ

27.03.19ĆwierćfinałElise Mertens/Aryna Sabalenka Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 6-2, 6-2 USA Miami twarda

STATYSTYKA MECZU

Elise Mertens/Aryna SabalenkaGabriela Dabrowski/Yifan Xu
1. podanie %27/49 (55%)30/46 (65%)
Punkty zdobyte z 1. podania18/27 (67%)17/30 (57%)
Punkty zdobyte z 2. podania11/22 (50%)4/16 (25%)
Zdobyte break-ball6/12 (50%)2/5 (40%)
Punkty zdobyte przez return25/46 (54%)20/49 (41%)
Zdobyte punkty – razem54/95 (57%)41/95 (43%)
Double foul42
Asy00

STATYSTYKA MECZU

1
Elise Mertens/Aryna Sabalenka Elise Mertens/Aryna Sabalenka serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
1-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Elise Mertens/Aryna Sabalenka Elise Mertens/Aryna Sabalenka serve2-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
3-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Elise Mertens/Aryna Sabalenka Elise Mertens/Aryna Sabalenka serve4-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
5-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Elise Mertens/Aryna Sabalenka Elise Mertens/Aryna Sabalenka serve5-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40
5-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
6-2
2
Elise Mertens/Aryna Sabalenka Elise Mertens/Aryna Sabalenka serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40
1-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Elise Mertens/Aryna Sabalenka Elise Mertens/Aryna Sabalenka serve2-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
2-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Elise Mertens/Aryna Sabalenka Elise Mertens/Aryna Sabalenka serve2-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
3-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Elise Mertens/Aryna Sabalenka Elise Mertens/Aryna Sabalenka serve4-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
5-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
6-2

Elise Mertens
Belgia
17.11.95, 23 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kanada
01.04.92, 27 lat







Gabriela Dabrowski
Aryna Sabalenka
Białoruś
05.05.98, 21 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Chiny
08.08.88, 31 lat




Yifan Xu
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Elise Mertens/Aryna Sabalenka vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - Wzajemne mecze

27.03.19ĆwierćfinałElise Mertens/Aryna SabalenkaGabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 6-2 szczegóły meczuUSA Miami twarda
14.03.19PółfinałElise Mertens/Aryna SabalenkaGabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 7-65 szczegóły meczuUSA Indian Wells twarda

Elise Mertens/Aryna Sabalenka - ostatnie mecze

USA New York - twarda
08.09.19
Finał
vs. Victoria Azarenka/Ashleigh Barty7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
06.09.19
Półfinał
vs. Caroline Dolehide/Vania King4-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.19
Ćwierćfinał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.09.19
3. runda
vs. Viktorija Golubic/Sara Sorribes Tormo6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Karolina Muchova/Jil Teichmann7-61, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Anna Blinkova/Yafan Wang6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
14.08.19
2. runda
vs. Alize Cornet/Kristina Mladenovic6-4, 2-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
09.07.19
3. runda
vs. Hao-Ching Chan/Latisha Chan7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic6-75, 7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Natela Dzalamidze/Cornelia Lister6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
07.06.19
Półfinał
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
06.06.19
Ćwierćfinał
vs. Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
03.06.19
3. runda
vs. Desirae Krawczyk/Jessica Pegula7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.06.19
2. runda
vs. Oksana Kalashnikova/Rebecca Peterson6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
30.05.19
1. runda
vs. Tatjana Maria/Heather Watson6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Rome - ceglana
16.05.19
2. runda
vs. Aliaksandra Sasnovich/Lesya Tsurenko3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Madrid - ceglana
07.05.19
2. runda
vs. Irina Maria Bara/Mihaela Buzarnescu6-1, 3-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
USA Miami - twarda
31.03.19
Finał
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang7-65, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
29.03.19
Półfinał
vs. Victoria Azarenka/Ashleigh Barty7-66, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
27.03.19
Ćwierćfinał
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
26.03.19
2. runda
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova7-63, 2-6, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
21.03.19
1. runda
vs. Danielle Rose Collins/Jelena Ostapenko6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Indian Wells - twarda
16.03.19
Finał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
14.03.19
Półfinał
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu6-2, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
13.03.19
Ćwierćfinał
vs. Kaitlyn Christian/Asia Muhammad6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.19
2. runda
vs. Raquel Atawo/Katarina Srebotnik5-7, 6-3, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
06.03.19
1. runda
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic6-1, 6-74, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
21.01.19
3. runda
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-2, 2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
18.01.19
2. runda
vs. Veronika Kudermetova/Sabrina Santamaria7-63, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - ostatnie mecze

USA New York - twarda
04.09.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich6-2, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.09.19
3. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund6-3, 0-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Kristie Ahn/Christina Mchale4-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Lidziya Marozava/Katarina Srebotnik7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
14.08.19
2. runda
vs. Caty McNally/Alison Riske7-65, 4-6, 15-17 porażkaszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
10.08.19
Półfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. Timea Babos/Anett Kontaveit6-70, 7-65, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
2. runda
vs. Miyu Kato/Sabrina Santamaria7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
14.07.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.07.19
Półfinał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Danielle Rose Collins/Bethanie Mattek-Sands6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Kateryna Kozlova/Arina Rodionova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Ons Jabeur/Fanny Stollar6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
23.06.19
1. runda
vs. Simona Halep/Raluca Olaru6-75, 5-7 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Birmingham - trawiasta
17.06.19
1. runda
vs. Qiang Wang/Dayana Yastremska4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Nottingham - trawiasta
14.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ellen Perez/Arina Rodionova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.06.19
1. runda
vs. Caroline Garcia/Shuai Zhang6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
04.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng2-6, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
3. runda
vs. Fiona Ferro/Diane Parry6-1, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
01.06.19
2. runda
vs. Xinyun Han/Yafan Wang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.05.19
1. runda
vs. Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic6-1, 1-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Nurnberg - ceglana
25.05.19
Finał
vs. Sharon Fichman/Nicole Melichar4-6, 7-65, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
24.05.19
Półfinał
vs. Raquel Atawo/Katarina Srebotnik6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
23.05.19
Ćwierćfinał
vs. Giorgia Marchetti/Laura Pigossi6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.05.19
1. runda
vs. Cornelia Lister/Renata Voracova6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Rome - ceglana
16.05.19
2. runda
vs. Shuko Aoyama/Lidziya Marozava2-6, 7-65, 8-10 porażkaszczegóły meczu
14.05.19
1. runda
vs. Deborah Chiesa/Jasmine Paolini7-63, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Madrid - ceglana
11.05.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
10.05.19
Półfinał
vs. Jelena Ostapenko/Vera Zvonareva6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
<