MECZ
28.08.17 | 2. runda klasyf. | Elisabeth Chantraine | Eden Sophie Schlagenhauf | 4-6, 6-3, 6-4 | Middelkerke | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
14.12.00, 23 lat
14.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
19.04.99, 24 lat
19.04.99, 24 lat
Elisabeth Chantraine vs. Eden Sophie Schlagenhauf - Wzajemne mecze
28.08.17 | 2. runda klasyf. | Elisabeth Chantraine | Eden Sophie Schlagenhauf | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Middelkerke | ceglana |
Elisabeth Chantraine form & Eden Sophie Schlagenhauf form
Elisabeth Chantraine - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jwany Sherif | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 1-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Tricia Mar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Laura Rijkers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Rimi So | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Angella Raman | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Petra Januskova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nadia Van Heerden | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Megan Lombardi | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Lauren Bishop | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Alexandra Riley | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Eden Sophie Schlagenhauf - ostatnie mecze
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Birte Langenstein | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Linda Puppendahl | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Alegre Ferre | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Urska Velec | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.05.17 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.17 Klasyf. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
02.11.16 1. runda | vs. Anna-Giulia Remondina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alice Amendola | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Kalavska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nuernberg - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda | vs. Emilija Ceranic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Michelle Roth | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Katerina Filip | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Westende - twarda | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Myriam Gheziel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Maja Issler | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
28.07.16 2. runda | vs. Piia Suomalainen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.16 1. runda | vs. Alexandra Anttila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.16 Klasyf. | vs. Saara Aerila | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Samantha Koelliker | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.16 Klasyf. | vs. Chiara Grimm | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.05.15 Klasyf. | vs. Sultan Gonen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.04.15 2. runda klasyf. | vs. Marlies Szupper | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.15 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Trigaux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.03.15 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.03.15 2. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
23.06.14 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |