MECZ
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Eline Audenaert | Nynke Hamburg | 6-0, 6-0 | W15 Alkmaar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
31.05.99, 24 lat
31.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
06.11.01, 22 lat
06.11.01, 22 lat
Eline Audenaert vs. Nynke Hamburg - Wzajemne mecze
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Eline Audenaert | Nynke Hamburg | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Alkmaar | ceglana |
Eline Audenaert form & Nynke Hamburg form
Eline Audenaert - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.01.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu |
Nynke Hamburg - ostatnie mecze
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eline Audenaert | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Dainah Cameron | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Arevik Tumanyan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vaishali Jorge | 7-64, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |