MECZ
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Eline Audenaert | Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-4, 10-5 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
31.05.99, 24 lat
31.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Eline Audenaert vs. Noelia Bouzo Zanotti - Wzajemne mecze
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Eline Audenaert | Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Eline Audenaert form & Noelia Bouzo Zanotti form
Eline Audenaert - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.01.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu |
Noelia Bouzo Zanotti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Alice Soulie | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Olga Golas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-2, - Noelia Bouzo Zanotti - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sarah Tatu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-77, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Marleen Tilgner | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
29.06.23 3. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu |