MECZ
01.04.19 | 1. runda klasyf. | Eline Audenaert | Alisa Kummel | 6-2, 7-63 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
31.05.99, 24 lat
31.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Eline Audenaert vs. Alisa Kummel - Wzajemne mecze
01.04.19 | 1. runda klasyf. | Eline Audenaert | Alisa Kummel | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Eline Audenaert form & Alisa Kummel form
Eline Audenaert - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.01.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu |
Alisa Kummel - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Soha Sadiq | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Daria Shubina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Eva Korysheva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Briana Szabo | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 0-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Briana Szabo | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Lorena Schaedel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Fang An Lin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |