MECZ
17.07.18 | 1. runda | Elina Vikhryanova | Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elina Vikhryanova | Adelina Baravi | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 31/55 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/25 (68%) | 12/31 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/55 (60%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elina Vikhryanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Adelina Baravi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Adelina Baravi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Adelina Baravi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Adelina Baravi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Adelina Baravi | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 2-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Elina Vikhryanova | 3-1 | |
Elina Vikhryanova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Elina Vikhryanova | 5-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Rosja
10.12.96, 27 lat
10.12.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
14.09.99, 24 lat
14.09.99, 24 lat
Elina Vikhryanova vs. Adelina Baravi - Wzajemne mecze
17.07.18 | 1. runda | Elina Vikhryanova | Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Parnu | ceglana |
Elina Vikhryanova form & Adelina Baravi form
Elina Vikhryanova - ostatnie mecze
W15 Les - twarda | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
28.11.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - krecz | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Adelina Baravi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - krecz | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |