MECZ
06.06.16 | 1. runda | Elina Nepliy | Olivia Alexandra Placzek | 6-3, 6-1 | Puszczykowo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Elina Nepliy | Olivia Alexandra Placzek | |
1. podanie % | 21/58 (36%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/21 (67%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/37 (59%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/47 (53%) | 22/58 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Double foul | 11 | 7 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
23.10.97, 26 lat
18693 $
23.10.97, 26 lat
18693 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
15.04.99, 25 lat
15.04.99, 25 lat
Elina Nepliy vs. Olivia Alexandra Placzek - Wzajemne mecze
06.06.16 | 1. runda | Elina Nepliy | Olivia Alexandra Placzek | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Puszczykowo | twarda |
Elina Nepliy form & Olivia Alexandra Placzek form
Elina Nepliy - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Irina Balus | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Sabina Shukhratova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 Klasyf. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Olivia Alexandra Placzek - ostatnie mecze
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Anne Knuettel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Michelle Schmitz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-4, - Olivia Alexandra Placzek - krecz | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Carolin Schmidt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Zoe Bourbotte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puszczykowo - twarda | ||||
06.06.16 1. runda | vs. Elina Nepliy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Veronika Koberlingova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |