MECZ
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Elina Nepliy | Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
23.10.97, 26 lat
18693 $
23.10.97, 26 lat
18693 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
14.07.03, 20 lat
14.07.03, 20 lat
Elina Nepliy vs. Keira Blackbeard - Wzajemne mecze
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Elina Nepliy | Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Elina Nepliy form & Keira Blackbeard form
Elina Nepliy - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 Klasyf. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Keira Blackbeard - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | Meryem Alexandra Guener - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |