MECZ
19.09.19 | 2. runda | Elina Avanesyan | Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-3 | W15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elina Avanesyan | Gozal Ainitdinova | |
1. podanie % | 28/41 (68%) | 31/52 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 16/31 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/13 (77%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/52 (56%) | 11/41 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elina Avanesyan | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Gozal Ainitdinova | |
Elina Avanesyan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
2-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40 | ||
Elina Avanesyan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Avanesyan | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Gozal Ainitdinova | |
Elina Avanesyan | 5-2 | |
5-3 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elina Avanesyan vs. Gozal Ainitdinova - Wzajemne mecze
19.09.19 | 2. runda | Elina Avanesyan | Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
Elina Avanesyan form & Gozal Ainitdinova form
Elina Avanesyan - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
24.06.23 Ćwierćfinał | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |