Turcja
04.01.00, 24 lat
04.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Balsen Kaya vs. Eliessa Vanlangendonck - Wzajemne mecze
30.11.16 | 1. runda | Eliessa Vanlangendonck | Balsen Kaya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Balsen Kaya form & Eliessa Vanlangendonck form
Balsen Kaya - ostatnie mecze
Schio - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Camilla Abbate | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Oreshkina | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Syuzen Afifi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Anna Laguza | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sofiya Kuzina | 7-68, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Avani Reddy Namireddy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.01.18 Klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.01.18 Klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Odul Okur | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nina Furmaniak | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Simten Karaosmanoglu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Polina Smolskaya | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Eliessa Vanlangendonck - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |