MECZ
08.08.19 | 2. runda | Eleonora Molinaro | Andrea Gamiz | 5-7, 6-4, 6-3 | W25 Koksijde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eleonora Molinaro | Andrea Gamiz | |
1. podanie % | 70/105 (67%) | 86/118 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/70 (60%) | 43/86 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/35 (34%) | 14/32 (44%) |
Zdobyte break-ball | 9/16 (56%) | 7/16 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 61/118 (52%) | 51/105 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 115/223 (52%) | 108/223 (48%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
3-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-30 | ||
Eleonora Molinaro | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Andrea Gamiz | |
Eleonora Molinaro | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-4 | Andrea Gamiz | |
0-0 | ||
Eleonora Molinaro | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
5-5 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Eleonora Molinaro | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 3-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eleonora Molinaro | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Andrea Gamiz | |
0-0 | ||
Eleonora Molinaro | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Eleonora Molinaro | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Eleonora Molinaro | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 2-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Andrea Gamiz | |
Eleonora Molinaro | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eleonora Molinaro vs. Andrea Gamiz - Wzajemne mecze
08.08.19 | 2. runda | Eleonora Molinaro | Andrea Gamiz | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Koksijde | ceglana |
Eleonora Molinaro form & Andrea Gamiz form
Eleonora Molinaro - ostatnie mecze
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
11.06.22 Półfinał | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.06.22 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.22 2. runda | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
01.07.21 1. runda | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 2. runda | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 Finał | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.20 Półfinał | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
16.02.20 Finał | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
25.01.20 Półfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Andrea Gamiz - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |