MECZ
05.05.18 | 1. runda klasyf. | Eleni Daniilidou | Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-1 | Monzon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.09.99, 24 lat
11.09.99, 24 lat
Eleni Daniilidou vs. Andrea Arratia Fernandez - Wzajemne mecze
05.05.18 | 1. runda klasyf. | Eleni Daniilidou | Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Monzon | twarda |
Eleni Daniilidou form & Andrea Arratia Fernandez form
Eleni Daniilidou - ostatnie mecze
Solarino - dywanowa | ||||
08.12.18 Półfinał | vs. Lou Adler | 0-6, 0-2, - Eleni Daniilidou - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.18 Ćwierćfinał | vs. Maria Masini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.18 2. runda | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda | vs. Adelina Baravi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 0-6, 2-3, - Eleni Daniilidou - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Romina Oprandi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Varvara Flink | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Bianca Turati | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Alice Amendola | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Vallone | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 3-3, - Eleni Daniilidou - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.03.18 2. runda | vs. Yana Sizikova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.12.17 2. runda | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. Viktoriya Petrenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.12.17 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Andrea Arratia Fernandez - ostatnie mecze
Lousada - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Louisa Junghanns | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mironova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ceuta - twarda | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marbella - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Fernandez Villa | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Wallace | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alice Garcia | 0-2, - Andrea Arratia Fernandez - krecz | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Aimee Tarun | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Popova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lleida - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Samantha Galinier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Nina Stadler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
12.09.16 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Sasha Alexander | 2-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alegre | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Daria Shelomentseva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Tenorio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Raquel Mateus | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Ema Gil Pires | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |