Indie
04.02.99, 25 lat
04.02.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Shrishti Daas vs. Elena-Teodora Cadar - Wzajemne mecze
28.10.16 | 2. runda | Elena-Teodora Cadar | Shrishti Daas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Shrishti Daas form & Elena-Teodora Cadar form
Shrishti Daas - ostatnie mecze
Solapur - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indore - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aurangabad - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Preethi Ujjini | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Hsin-Yuan Shih | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
05.12.16 Klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Sindhu Janagam | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.11.16 Klasyf. | vs. Mathilda Malm | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.16 1. runda | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.10.16 Klasyf. | vs. Silvia Saccani | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.10.16 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.16 1. runda | vs. Ioana Bogdan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.08.16 1. runda | vs. Abir El Fahimi | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indore - twarda | ||||
07.12.15 1. runda klasyf. | vs. Aastha Dargude | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hyderabad - ceglana | ||||
14.09.15 Klasyf. | vs. Moulika Ram | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.15 1. runda | vs. Rishika Sunkara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.15 2. runda klasyf. | vs. Aareyalee Amrutsinh Chavan | 4-0, 4-2 | szczegóły meczu | |
Hyderabad - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Nidhi Surapaneni | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nashik - ceglana | ||||
11.05.15 1. runda klasyf. | vs. Vanshika Sawhney | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Elena-Teodora Cadar - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |