INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Pioppo vs. Lara Arruabarrena - Wzajemne mecze
01.12.08 | 2. runda | Elena Pioppo | Lara Arruabarrena | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Vinaros | ceglana |
Elena Pioppo form & Lara Arruabarrena form
Elena Pioppo - ostatnie mecze
Palermo - ceglana | ||||
11.07.09 1. runda klasyf. | vs. Olga Savchuk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
15.06.09 2. runda | vs. Ivana Lisjak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.09 1. runda | vs. Irina Buryachok | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campobasso - ceglana | ||||
08.06.09 1. runda | vs. Agustina Lepore | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
04.05.09 1. runda | vs. Kristyna Pliskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.05.09 2. runda | vs. Darya Kustova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
27.04.09 Półfinał | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.04.09 1. runda | vs. Claudia Giovine | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.04.09 2. runda | vs. Neda Kozic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.04.09 Ćwierćfinał | vs. Martina Gledacheva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Giza - ceglana | ||||
09.03.09 1. runda | vs. Fatima El Allami | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Mirage - twarda | ||||
02.02.09 1. runda | vs. Sunitha Rao | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.09 Półfinał | vs. Julia Vakulenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.09 2. runda | vs. Wen-Hsin Hsu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.02.09 Ćwierćfinał | vs. Danielle Harmsen | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
08.12.08 Półfinał | vs. Ashley Weinhold | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.08 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.08 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.08 Ćwierćfinał | vs. Chloe Babet | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
01.12.08 1. runda | vs. Nanuli Pipiya | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.08 2. runda | vs. Lara Arruabarrena | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.12.08 Półfinał | vs. Elitsa Kostova | 7-611, 1-4, - Elena Pioppo - krecz | szczegóły meczu | |
01.12.08 Ćwierćfinał | vs. Sandra Soler-Sola | 4-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dubrovnik - ceglana | ||||
20.10.08 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubrovnik - ceglana | ||||
13.10.08 Ćwierćfinał | vs. Matea Mezak | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.10.08 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.08 Półfinał | vs. Paola Cigui | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.08 2. runda | vs. Petra Sunic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Reggio Calabria - ceglana | ||||
06.10.08 1. runda | vs. Valentine Confalonieri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Martina Franca - ceglana | ||||
01.09.08 1. runda | vs. Evelyn Mayr | 6-4, 5-7, 0-3, - Elena Pioppo - krecz | szczegóły meczu |
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |