MECZ
06.11.19 | 1. runda | Elena Malygina | Liisa Vehvilainen | 6-1, 7-62 | W15 Parnu | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Elena Malygina | Liisa Vehvilainen | |
1. podanie % | 45/62 (73%) | 35/55 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/45 (69%) | 15/35 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 11/20 (55%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/55 (53%) | 22/62 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/117 (59%) | 48/117 (41%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Liisa Vehvilainen | |
0-0 | ||
Elena Malygina | 3-1 | |
4-1 | Liisa Vehvilainen | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 3-2 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 30-0 | ||
Elena Malygina | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15 | ||
Elena Malygina | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 6-2 | ||
7-62 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Finlandia
29.04.01, 22 lat
29.04.01, 22 lat
Elena Malygina vs. Liisa Vehvilainen - Wzajemne mecze
06.11.19 | 1. runda | Elena Malygina | Liisa Vehvilainen | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | W15 Parnu | halowa |
Elena Malygina form & Liisa Vehvilainen form
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Liisa Vehvilainen - ostatnie mecze
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 1. runda | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
21.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 Klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
02.02.21 Klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | szczegóły meczu |