MECZ
05.06.18 | 1. runda | Elena Malygina | Hanna Sokal | 7-64, 7-5 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena Malygina | Hanna Sokal | |
1. podanie % | 57/80 (71%) | 63/101 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/57 (60%) | 35/63 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/23 (35%) | 14/38 (37%) |
Zdobyte break-ball | 6/17 (35%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/101 (51%) | 38/80 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/181 (52%) | 87/181 (48%) |
Double foul | 4 | 11 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-1 | Hanna Sokal | |
3-1 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Hanna Sokal | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Elena Malygina | 6-4 | |
0-0, , 0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Malygina | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Hanna Sokal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 5-5 | |
0-0, , 0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Hanna Sokal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
22.12.98, 25 lat
22.12.98, 25 lat
Elena Malygina vs. Hanna Sokal - Wzajemne mecze
05.06.18 | 1. runda | Elena Malygina | Hanna Sokal | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
14.04.18 | 1. runda klasyf. | Hanna Sokal | Elena Malygina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Elena Malygina form & Hanna Sokal form
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Hanna Sokal - ostatnie mecze
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
23.08.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.18 2. runda | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |