MECZ
25.05.19 | Półfinał | Elena Malygina | Fanny Ostlund | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena Malygina | Fanny Ostlund | |
1. podanie % | 40/59 (68%) | 40/54 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/40 (63%) | 13/40 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/19 (47%) | 7/14 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/54 (63%) | 25/59 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/113 (60%) | 45/113 (40%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Malygina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Malygina vs. Fanny Ostlund - Wzajemne mecze
15.06.21 | 1. runda | Fanny Ostlund | Elena Malygina | 7-65, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Jonkoping | ceglana |
25.05.19 | Półfinał | Elena Malygina | Fanny Ostlund | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
27.03.19 | 1. runda | Fanny Ostlund | Elena Malygina | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Elena Malygina form & Fanny Ostlund form
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Fanny Ostlund - ostatnie mecze
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
22.12.23 Półfinał | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 3. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu |