MECZ
23.05.19 | 2. runda | Elena Malygina | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-4 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena Malygina | Doroteja Joksovic | |
1. podanie % | 39/70 (56%) | 35/68 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/39 (56%) | 16/35 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/31 (45%) | 10/33 (30%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/68 (62%) | 34/70 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/138 (57%) | 60/138 (43%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
24.06.00, 23 lat
24.06.00, 23 lat
Elena Malygina vs. Doroteja Joksovic - Wzajemne mecze
23.05.19 | 2. runda | Elena Malygina | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Elena Malygina form & Doroteja Joksovic form
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Doroteja Joksovic - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 1. runda | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |