MECZ
10.06.18 | 2. runda klasyf. | Elena Malygina | Anhelina Kalita | 6-3, 7-61 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
31.03.97, 27 lat
31.03.97, 27 lat
Elena Malygina vs. Anhelina Kalita - Wzajemne mecze
10.06.18 | 2. runda klasyf. | Elena Malygina | Anhelina Kalita | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
Elena Malygina form & Anhelina Kalita form
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Anhelina Kalita - ostatnie mecze
W25 Kazan - twarda | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.20 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |